Modelowanie i powiększanie ust Mielec

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Każdy uśmiech jest inny. Każde usta wymagają właściwego podejścia i troski. Zabieg przeznaczony jest dla każdego kto chce poprawić wygląd swoich ust, zarówno dodać im ładnego, pełnego kształtu, przywrócić ich dawny blask czy też tylko lekko je nawilżyć aby sprawiały wrażenie zdrowszych i pełniejszych.

Jak wygląda zabieg modelowania i wypełniania ust?

Zależnie od Twoich indywidulanych potrzeb lekarz specjalista dobierze najlepszy typ preparatu do Twoich ust. Następnie w znieczuleniu miejscowym w postaci kremu znieczulającego lub też w znieczuleniu tak zwanym stomatologicznym ( od środka ust) poda odpowiednią ilość preparatu lekko zaznaczając kontur Twoich ust, a następnie nada im objętości.

Jedna sesja trwa około 20-30 minut.

Czy trzeba się jakoś przygotować na zabieg?

Na tydzień przed zabiegiem należy zaprzestać stosowania leków obniżających krzepliwość krwi, takich jak kwas acetylosalicylowy. U osób z tendencją do opryszczek należy na dwa dni przed zabiegiem zastosować acyklowir w dawce profilaktycznej.

Przeciwskazania do zabiegu:

okres ciąży i karmienia piersią.
miejscowy stan zapalny w rejonie wykonywanego zabiegu.
choroby autoimmunologiczne
tendencje do powstawania bliznowców
zastosowanie w przeszłości trwałych wypełniaczy
Postępowanie pozabiegowe:

Bezpośrednio po zabiegu należy unikać wysiłku fizycznego. Przy zastosowaniu znieczulenia stomatologicznego 1-2 godziny po zabiegu unikać spożywania pokarmów.

Kiedy są widoczne efekty zabiegu i jak długo się utrzymują?

Efekt jest widoczny bezpośrednio po zabiegu i może się utrzymywać do 9 miesięcy, jednak długość efektu zależy od typu użytego preparatu, od tego czy jest to pierwszy czy kolejny zabieg na ustach.

Czy wiesz że…?

Badania wykazały, że „ O postrzeganiu ust jako atrakcyjnych decyduje połączenie proporcji, kształtu i objętości”

Daj swoim ustom to, na co zasługują i umów się na konsultację u naszego lekarza specjalisty medycyny estetycznej, zapraszamy!

 

 

 

Koszt około 700 - 900 zł