O NAS

ZESPÓŁ

Poznaj naszych specjalistów

Lekarzy
0

Nasz zespół liczy 9 lekarzy i lekarzy dentystów

Dyplomowane higienistki
0

W skład naszego zespołu wchodzą 2 dyplomowane higienistki

Uzyskanych certyfikatów
0

Pracownicy naszej kliniki zdobyli 132 certyfikaty medyczne

Sylwia Warzecha

lekarz dentysta
lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła z wyróżnieniem Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Medycyna Estetyczna w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Interesuje się głównie stomatologią zachowawczą i dziecięcą.

Wojciech Warzecha

lekarz dentysta
lekarz medycyny estetycznej
Ukończył Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu uzyskując tytuł lekarza dentysty. Od 2018 roku jest lekarzem medycyny estetycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Główny obszar zainteresowania w stomatologii to endodoncja, protetyka oraz mikrochirurgia.

Michał Doroż

lekarz dentysta

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, aktualnie w trakcie specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Rzeszowie. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej. W gabinecie zajmuje się implantologia oraz chirurgią stomatologiczną.

Mateusz Lorenc

lekarz
specjalista okulistyki

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Lekarz okulista w Szpitalu Specjalistycznym im. S. Żeromskiego w Krakowie. Lekarz medycyny estetycznej i członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Uczestnik licznych warsztatów oraz kursów z zakresu medycyny estetycznej. Przedmiotem jego zainteresowań jest regeneracja okolicy oczu w tym chirurgia okuloplastyczna.

Mateusz Kowal

lekarz
specjalista okulistyki

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalista okulistyki. W 2017 roku ukończył studia podyplomowe z medycyny estetycznej i kosmetologii lekarskiej w SWSM w Katowicach. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Ponadto uczestnik licznych warsztatów oraz kursów z zakresu medycyny estetycznej. Nieustane kształcenie z okulistyki i medycyny estetycznej łączy w codziennej praktyce lekarskiej.

Michał Lipka

lekarz
specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Absolwent II wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, który odbył szkolenie specjalizacyjne w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Specjalistycznego w Mielcu. W roku 2016 uzyskał tytuł specjalisty na podstawie europejskiego egzaminu anestezjologicznego (European Diploma of Anaesthesiology and Intesive Care) w Uppsali (Szwecja). Posiada bogate doświadczenie w znieczuleniach w obszarze chirurgii, chirurgii naczyniowej, urologii, neurochirurgii, ortopedii i ginekologii. Specjalizuje się w leczeniu bólu oraz wykonywaniu znieczuleń w zabiegach stomatologicznych oraz chirurgii szczękowej u dzieci i dorosłych. Jego zainteresowania obejmują anestezjologię regionalną oraz zastosowanie echokardiografii w intensywnej terapii.

Dominika Wawrzynek

lekarz dentysta

Agata Jajdek

lekarz dentysta

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Dzięki udziałowi w wielu kursach i szkoleniach jest w stanie zapewnić swoim pacjentom najnowocześniejsze i najlepsze metody leczenia. Jej celem jest stworzenie przyjemnej i komfortowej atmosfery podczas wizyty, a najważniejsze dla niej są zdrowy i piękny uśmiech pacjenta oraz budowanie zaufania.

Marianna Duszkiewicz

lekarz dentysta

Paulina Machaj

dyplomowana higienistka

Magdalena Ochab

dyplomowana higienistka
Opinie

Przeczytaj co nasi pacjenci mówią o nas

UMÓW WIZYTĘ

Nasi specjaliści czekają aby Ci pomóc!